Foto
Video ir dronai

Tyrinėkite gatves su Ricoh GR III ir Lume Cube

Gaukite „Lume Cube“ NEMOKAMAI, kai įsigysite „Ricoh GR III“

Nuotrauka: Tomas Wikers · @tomaswikers

Daugiau šviesos jūsų gatvės fotografijose su Lume Cube

Nuo 2020 m. spalio 12 d. iki gruodžio 31 d. Lume Cube gausite NEMOKAMAI (vertė: 79 €) įsigiję Ricoh GR III. Su labai kompaktišku ir ypatingai šviesiu Lume Cube užtikrinti šviesias nuotraukos  arba išgauti tą išsvajotą efektą yra dar paprasčiau.

Viskas:
1

Rūšiuoti:

Rodyti kaip

Įamžinkite akimirkas gatvėse

Gatvė yra scena, kurioje aplinka ir pagrindiniai veikėjai keičiasi kiekvieną sekundę. Gatvės fotografija yra būdas atrasti, stebėti ir įamžinti akimirkas, emocijas, nuotaikas ir kasdieninį gyvenimą.

Gatvės fotografija nebūtinai turi būti gatvėje arba mieste. Trumpos, linksmos situacijos gali nutikti bet kur, kur susitinka žmonės: parke, kavinėje arba kirpykloje. Sustok kelioms minutėms ir apsižvalgyk – gal kas nors įdomaus vyksta aplinkui. Jei ne, eik į kitą vietą, o į šią galbūt grįžk vėliau. 

All photos by Tomas Wikers | @tomaswikers

Apie Ricoh GR III

Fotografuojant miestą dažniausiai norite susilieti su aplinka ir neatkreipti per daug dėmesio į save. Kompaktiškas ir aukščiausios kokybės Ricoh GR III yra puikus pasirinkimas fotografuoti ir yra lengvas nešioti. Kai fotoaparato nenaudojate, jį galite laikyti tiesiog kišenėje.

Tai – kompaktiškas fotoaparatas, sukurtas tikrai rimtai fotografijai. Nors yra nedidelis ir telpa į kišenę, jis veikia kaip sisteminis fotoaparatas ir leidžia rankiniu būdu reguliuoti išlaikymą bei kitus svarbius nustatymus. Ricoh GR III turi 24 megapikselių APS-C dydžio nuotraukos sensorių, greitą plataus kampo 28 mm atitinkantį objektyvą ir įmontuotą nuotraukų stabilizatorių. Belaidis ryšys leis pasidalinti nuotraukomis iškart nufotografavus.

 

Apie Lume Cube

Susipažinkite su Lume Cube 2.0 – geriausia apšvietimo priemone kūrėjams sukurta naudoti bet kokioje aplinkoje ir atlaikyti visus elementus. Lume Cube 2.0 įkūnija tobulą dydžio ir jėgos sąjungą – 1.6" aukščio ir pakankamai galinga, kad apšviestų visą kambarį! Naudokite kartu su savo fotoaparatu, dronu, išmaniuoju telefonu, veiksmo kamera ar bet kuriuo kitu turinio kūrimo įrenginiu geresniam apšvietimui.

Lume Cube 2.0 yra rinkoje mažiausia, funkcionaliausia, profesionali LED šviesa nuotraukoms ir filmavimui. Su naujausia Imaging LED technologija ir USB-C įkrovimu, Lume Cube 2.0 pristato nešiojamų šviesų ateitį turinio kūrėjams. Skleisdamas subalansuotą 95+ CRI dienos šviesą, naujas 80º spindulio kampo objektyvas užtikrina tolygų paskirstymą be jokių ryškesnių taškų ir profesionaliai apšviečia bet kokią vietą.

Pasirinkti regioną