Number of products in cart

Kišeninis foto spausdintuvas išmaniems telefonams

Atnaujinta: Paskelbta:

Polaroid Mint yra nauja momentinės fotografijos produktų serija, kuri leidžia lengviau nei bet kada gauti tvirtą popierinę kopiją iš skaitmeninio vaizdo. Pirmieji modeliai yra itin lengvas išmaniųjų telefonų spausdintuvas ir skaitmeninis fotoaparatas, kuris spausdina vaizdus naudodamas ZINK technologiją!

Susidomėjimas momentine fotografija didėja, ypač tarp jaunų žmonių, kurie mėgsta dalintis fiziniais vaizdais su savo draugais. Focus Nordic, legendinės kameros ir popieriaus Polaroid platintojas, dabar su malonumu pristatyto du visiškai naujus, unikalaus dizaino ir itin kompaktiškus gaminius, kurie kelia fotografavimą iki naujo lygio;

Kišeninis Polaroid Mint Instant Pocket spausdintuvas, sukurtas spausdinti popierinius vaizdus iš mobiliųjų fotoaparatų, ir Polaroid Mint Instant Print Camera - hibridas tarp skaitmeninės kameros ir spausdintuvo!

Abu turi modernią, aptakią išvaizdą ir yra prieinami penkių spalvų pasirinkimu; juoda, balta, raudona, mėlyna ir geltona. Bendras bruožas yra rašalo neturinčios ZINK technologijos naudojimas ilgalaikei spalvotai spaudai su blizgančiu paviršiumi. Daugiau apie ZINK skaitykite toliau tekste.

Polaroid Mint Instant Pocket Printer

Spausdinkite bet kokią nuotrauką iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio naudodami kišeninį spausdintuvą Polaroid Mint Instant Pocket Printer. Spausdintuvas prie išmaniojo įrenginio per "Bluetooth" prijungia Polaroid Mint aplikaciją, kad griečiau nei minutę spausdintų stulbinančias 2 x 3 "(5 x 7,6 cm) pilnai spalvotas blizgančias nuotraukas. Nepaisant to, kad jis yra plonas ir lengvas, spausdintuvas turi galingą bateriją, kuri su kiekviena įkrova atspausdins iki 50 nuotraukų.

Naudodami specialią Polaroid Mint programą, prieinamą tiek iOS, tiek Android, galite redaguoti vaizdus prieš spausdindami ir pridėti filtrų, rėmelių ir kitų efektų.

Savybės:

 • Itin plonas, kišeninis spausdintuvas, skirtas išmaniems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams
 • Spausdina blizgias 2x3" (5x7,6 cm) nuotraukas su patvaria ZINK technologija
 • Spausdinimo laikas mažiau nei 1 minutė
 • Viena įkrova leidžia atspausdinti iki 50 nuotraukų
 • Bevielis jungimasis per Bluetooth
 • Baterijos krovimas per USB
 • Aplikacija iOS ir Android

Dydis: 116 x 77 x 18 mm

Svoris: 162 gramai


Polaroid Mint Instant Print Camera

Polaroid Mint Camera fotoaparatas lengviau nei bet kada fotografuoja ir spausdina tvarius vaizdus iš karto. Ši 16 megapikselių kamera turi elegantišką vertikalų dizainą ir funkcijas, įskaitant automatinę blykstę, laikmatį ir šešis vaizdo režimus (spalvotas, juodas ir baltas, vintage, spalva su Polaroid rėmeliu, juodos ir baltos spalvos su Polaroid rėmeliu ir vintage su Polaroid rėmeliu).

Kai tik paspausite užrakto mygtuką, integruotas spausdintuvas bus paruoštas pristatyti ryškius, aukštos kokybės 2x3 colio (5x7,6 cm) vaizdus per mažiau nei vieną minutę! Įkraunama baterija leidžia atspausdinti iki 40 atvaizdų.

Savybės:

 • 16 megapikselių skaitmeninė kamera su įmontuotu ZINK spausdintuvu
 • Spausdina blizgias 2x3" (5x7,6 cm) nuotraukas mažiau nei per minutę
 • MicroSD kortelės jungtis palaiko iki 256 GB
 • Integruotas asmenukių veidrodis
 • Automatinė LED blykstė
 • Laikmatis
 • Dydis: 117 x 78.5 x 19.8 mm
 • Svoris: 173 gramai

Apie ZINK technologija

Tiek Polaroid Mint fotoaparatas, tiek spausdintuvas naudoja ZINK sukurtą Zero Ink® spausdinimo technologiją be rašalo. Revoliucinė skaitmeninių įrenginių technologija, kuri gimė Polaroid organizacijoje, prieš tampant nepriklausoma kompanija.

Spausdintuvas su ZINK naudoja šilumą, kad aktyvuotų į popierių įterptus žydrus, geltonus ir raudonus dažų kristalus. Rezultatas - tai spalvotos, aukštos kokybės, ilgalaikės ir įbrėžimams atsparios nuotraukos be rašalo kasečių, juostos ar dažų.

Kaina ir prieinamumas:

Polaroid Mint Instant Print Camera ir Polaroid Mint Pocket Printer bus prieinami rugsėjo mėn. pabaigoje.

Rekomenduojama kaina (įskaitant 10 vnt. ZINK lapelių):

Polaroid Mint Instant Print Camera: € 139,-

Polaroid Mint Pocket Printer: € 139,-

Daugiau informacijos: rebecca.laanemets@focusnordic.se

Žymos: polaroid, Pressrelease