Focus Nordic naujas Saramonic produkcijos platintojas

Paskelbta:

Mikrofonai, nešiojami įrašymo įrenginiai ir kiti garso priedai skirti filmavimui yra pagrindiniai Saramonic produktai. Tai pakankamai naujas prekinis ženklas, tačiau jau žinomas už savo kokybiškus tačiau prieinamos kainos produktus.

Focus Nordic su malonumu praneša, kad mūsų kompanija buvo pasirinkta Saramonic garso produkcijos platintoja visose mūsų aptarnaujamose šalyse: Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Islandijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Saramonic specializuojasi aukštos kokybės garso įrangos profesionalams ir parastiems naudotojams kūrimu ir jau užsitarnavo tvirtą reputaciją kaip gamintojas, kuris kuria inovatyvius tačiau nebrangius produktus kurie yra labai aukštos kokybės. Kompanija asortimente turi garso adapterius DSLR fotoaparatams ir vaizdo kameroms bei specialaus panaudojimo mikrofonus, kurie naudojami su mobiliais telefonais, planšetėmis ir GoPro kameromis.

Keli žodžiai nuo Focus Nordic apie naują produktų asortimentą

„Mes esame turinio kūrimo renesanse, nes praktiškai kiekvienas turi prieigą prie fotografijos ir vaizdo medžiagos kūrimo įrankių. Žmonėms tobulinant savo įgūdžius atsiranda poreikis aukštesnės kokybės ir plačiau panaudojamos įrankiams turėti, kad dar geriau realizuoti savo darbus.

Įtraukiant garso įrašymo įrangą į mūsų platų produktų asortimentą, kuris yra skirtas filmų kūrėjams, turinio kūrėjams ir fotografams yra mums natūralus žingsnis, kadangi mes norime patenkinti augantį vartotojų poreikį. Turinio kūrėjams ir videografams ieškant geriausios įmanomos graso įrangos ir fotografams pereinat prie filmavimo, Saramonic yra tinkamas partneris ir mes labai didžiuojamės galėdami jiems padėti augti mūsų rinkose.“

Apie Saramonic

Saramonic yra profesionalus ir inovatyvus garso įrašymo įrangos gamintojas, įkurtas 2014 ir esantis Shenzhen, Kinijoje. Kompanija fokusuojasi kurdama garso adapterius, aukštos kokybės mikrofonus (ir Lavelier tipo), mikserius, nešiojamus įrašymo įrenginius ir kitus garso priedus vaizdo kūrimui, įskaitant įrenginius padedančius pagerinti įrašomo garso kokybę su mobiliais telefonais ir planšetėmis.


Daugiau informacijos: odd.bergsto@focusnordic.no

Žymos: saramonic, Pressrelease