Weebill – greitesnis, lengvesnis ir universalesnis stabilizavimas

Paskelbta:

Filmavimas su fotoaparato stabilizatoriumi niekada nebuvo toks paprastas, kaip su naujuoju Zhiyun Weebill Lab. Jo mažas svoris, lankstus dizainas ir išmani balansavimo sistema, suteikia neprilygstamą vartotojo patirtį.

Profesionalai ir pažengę mėgėjai, įvertins daug naujienų ir naudingų funkcijų, kurias siūlo naujasis Zhiyun Weebill Lab stabilizatorius. Nors pats sveria mažiau nei 1 kg, jis geba susitvarkyti su įranga kuri sveria iki 3 kg ir tai leidžia naudoti daugumą DSLR ir sisteminių fotoaparatų bei jų objektyvų kombinacijų esančių rinkoje.

Bet Weebill nėra tik mažas ir galingas stabilizatorius, jis suteikia naujus būdus kaip išnaudoti stabilizatorių ir padidiną universalumą. Laikykite jį vertikaliai arba pritvirtinkite jo trikojį kaip rankeną, kad naudoti žemai nuleidus. Tai suteiks jums galimybę patogiai filmuoti iš žemo kampo.

Bevielis valdymas telefonu

Weebill Lab leidžia tiesiogiai prijungti jūsų telefoną arba planšetę bevieliu būtų ir paversti jį judesio davikliu. Tiesiog judindami telefoną, jūs valdote stabilizatorių realiuoju laiku. Telefono ekranas taip pat naudojamas kaip monitorius realiuoju laiku, kad matyti kompoziciją ir keisti fotoaparato nustatymus. Dabar galite matyti kompoziciją ir filmuoti bet kuriuo kampu! Jungiamumas su telefonu leidžia maksimaliai išnaudoti Weebill universalumą.

Lengvas balansavimas

Weebill Lab turi tvirtą, guma dengtą rankeną su integruotu trikoju, kas suteikia puikią vartotojo patirtį ir didelį universalumą. Tačiau svarbiausia yra naują balansavimo sistemą 2.0, kuri turi fiksatorių ant kiekvienos ašies, kas leidžia ypatingai lengvai susibalansuoti, nesgi pradedantiesiems. Jūs galite užrakinti konkrečias ašis, kol balansuojate kitas ir išsaugoti esamus nustatymus kitam kartui.

Dėka naujos balansavimo sistemos ir dvigubų Arca-Swiss greito nuėmimo plokštelių, galite greitai susikurti tobulą stabilizavimo sistemą ir išsaugoti ją ateičiai. Tai yra tobula įranga filmų kūrėjams, nes ją galima visada turėti šalia ir greitai pradėti filmuoti visur ir visada.

Intuityvus OLED ekranas

Intuityvi sąsaja padedama OLED ekrano, kuris rodo prisijungimo būseną, baterijos lygį, valdymo režimą ir skirtingus fotoaparato nustatymus, jums suteikia visų smulkmenų valdymą.

10 valdų veikimas 

Turėdamas du standartinius 18650 įkraunamus akumuliatorius, Weebill Lab gali veikti iki 10 valandų nepertraukiamai viena įkrova. Stabilizatorius taip pat suteikia galimybę nuo jo įkrauti fotoaparatą filmavimo metu.*
*Tik fotoaparatams kurie laiko įkrovą per USB.

Go režimas išlaisvinti visą potencialą

Vos vienas Go mygtuko paspaudimas ir jūsų fotoaparatas yra pasiruošęs filmuoti sporto scenas. Go mygtukas nedelsiant išlaisviną visą variklių potencialą, kad jie greičiau reaguotu į judesius kuomet bėgama arba filmuojama iš judančio automobilio ar motociklo ir pan. Dabar galite greitai prisitaikyti prie filmavimo sąlygų!

Automatizuotos pažangios funkcijos

Weebill Lab palaiko skirtingas pažangias funkcijas per ZY PLAY aplikaciją (prieinama iPhone ir Android), tokias kaip Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse, Long Exposure Timelapse ir kt.

Individualizuokite su priedais

Su turimomis trimis sriegių vietomis priedams, Weebill Lab galima naudoti su dideliu priedų asortimentu iš Zhiyun ekosistemos ir kurie suteikia dar daugiau laisvės ir patogumo. Pavyzdžiui telefono laikiklis, TransMount Mini monopodas, TransMount Weebill Lab rankinis trikojis.

Taip pat yra galimas išorinis follow focus mechanizmas skirtas Weebill Lab (TransMount Servo Zoom/Focus Controller), kuris leidžia tiksliai ir sklandžiai valdyti fokusą su visomis fotoaparatų sistemomis. Patogus ratukas ant korpuso leidžia lengvai fokusuoti net judant.

Kaina ir prieinamumas

Zhiyun Weebill Lab prekyboje turi pasirodyti lapkričio mėn. viduryje.

Rekomenduojama mažmeninė kaina: € 599,-


Svarbiausios savybės

 • 3 ašių motorizuotas stabilizatorius
 • Palaikoma darbinė apkrova iki 3 kg
 • Galima naudoti vertikaliai ir nukreipus žemyn
 • Greitesnis ir paprastesnis balansavimas su nauja 2.0 sistema
 • Išsaugokite balansavimo pozicijas kitam naudojimui
 • Dvi Arca-Swiss suderinamos plokštelės
 • Intuityvus OLED ekranas, tiesioginio valdymo mygtukai ir valdymo ratukas
 • Go režimas, maksimaliam darbo greičiui
 • Naudokite telefoną arba planšetę kaip judesio daviklį
 • Papildomos funkcijos su ZY PLAY aplikacija
 • Iki 10 valandų veikimas
 • Įkraukite savo fotoaparatą tiesiogiai nuo stabilizatoriaus


Specifikacijos

Type: 3 ašių motorizuotas stabilizatorius
Tilt Angle Range: 360°
Pan Angle Range: 360°
Roll Angle Range: 360°
Nuokrypis ramybės būsenoje: +/-0,01 to +/-0,04°
Nuokrypis judėjimo metu: +/-0,05 to +/-,.3°
Rekomenduojama apkrova: iki 3 kg
Darbo laikas viena įkrova : 10 h
Baterijų tipas: 2x Lithium Ion baterijos (tipas 18650), 2600 mAh kiekviena
Įkrovos laikas: 2,5 h
Darbinė temperatūra: -10° to +45°C
Išmatavimai: 70 x 190 x 300 mm
Svoris: 970 g
Specialios funkcijos: Go režimas didesniam greičiui. Bevielis ryšys su telefonu. Papildomos funkcijos su ZY PLAY aplikacija (prieinama iPhone ir Android), tokios kaip Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse, Long Exposure Timelapse ir kt.
Kita: Valdymo panelė su OLED ekranu, greito paleidimo mygtukais ir valdymo ratuku. USB įkrova palaikomiems fotoaparatams.
Pridedami priedai: Greito paleidimo instrukcija, mini trikojis, pakartotinos įkrovos baterijos, pakrovėjas, USB-C laidas, USB Micro laidas, USB Micro į USB-C adapteris.

Žymos: zhiyun, Pressrelease