Naujasis Zhiyun Crane 3 LAB – greitesnis ir stipresnis inovatyvaus dizaino stabilizatorius

Paskelbta:

Naujausias Zhiyun stabilizatorius, Crane 3 LAB, geba susitvarkyti su 4,5 kg kameros svoriu ir turi rankenas kurios mažiau apkrauna operatorių. Lengvas parengimas darbui ir išorinis priartinimo bei fokusavimo valdymas, tai kitos svarbios naujienos.

Naujasis Zhiyun Crane 3 LAB pakelia filmavimą į naują lygmenį. Tai ne tik pirmasis kompanijos flagmanas, gebantis išlaikyti profesionalią filmavimo įrangą, kurios svoris iki 4,5 kg (vos vienu kilogramu daugiau, nei Crane 2), bet jo L formos dizainas suteikia ergonomišką, guma aptrauktą rankeną, kuri leidžia filmuoti iš žemo kampo nevarginant rankos ir riešo. Tai didelis privalumas, ypač naudojant sunkesnę įrangą.

Jeigu labiau mėgstate filmuoti iš aukštesnės perspektyvos, galima lengvai naudoti rankeną įprastinėje padėtyje. Kartu tiekiamas mažas trikojis taip pat gali būti naudojamas kaip papildoma rankena dar patogesniam valdymui ir stabilumui.

Su Crane 3 LAB, operatorius gali lengvai rasti geriausią darbinę poziciją skirtingiems filmavimams ir nesvarbu ar jis naudoją lengvą sisteminį fotoaparatą ar didelį ir sunkių DSLR fotoaparatą su sunkiu objektyvu.

Stiprus ir ilgai veikiantis

Aukštos kokybės varikliai buvo dar labiau patobulinti lyginant su Crane 2. Nors varikliai stipresni, 1,5 karto greitesni ir gali susidoroti su sunkia įrangos apkrova (4,5 kg prieš 3,2 kg pas pirmtaką), dabar jie pastebimai tylesni. Galingi įkraunami akumuliatoriai suteikia 7,5 h darbo ir yra tie patys kurie naudojami Crane ir Crane 2. Akumuliatoriai gali būti pilnai įkrauti per 4 valandas per stabilizatoriaus USB jungtį.

Greitas ir lengvas balansavimas

Crane 3 turi naują lengvą balansavimo sistemą su kiekvienos ašies užraktu. Tai leidžia užrakinti atitinkamas ašis kuomet kitos yra balansuojamos, tai palengvina šį procesą. Taip pat, esami nustatymai gali būti išsaugomi tam, kad kitą kartą vėl galėtumėte greitai pradėti naudotis stabilizatoriumi.

Palaikomi „follow focus“ ir „zoom“ varikliai 

Intuityvi sąsaja yra įkvėpta lėktuvo valdymo vairalazdės. Rankena yra aprūpinta lengvai pasiekiamas tiesioginiais valdymo mygtukais bei ratukais ir turi ryškų OLED ekraną, kuris rodo būseną, baterijos lygį, stabilizatoriaus režimą ir skirtingus kameros nustatymus, kas leidžia pilnai valdyti visas smulkmenas filmavimo metu. Papildomai, Crane 3 Lab palaiko „Follow focus“ ir „Zoom“ variklius iš Zhiyun (priedai) ir turi papildomus ratukus kurie leidžia valdyti šias savybes. Varikliai yra prijungiami per USB jungtis prie valdymo modulio kuris yra po kameros tvirtinimo vieta.

Naudokite savo telefoną kaip monitorių ir judesio daviklį

Su Crane 3 LAB yra įmanoma susijungti su telefonu bevieliu ryšiu ir naudoti jį kaip pažangų valdiklį. Su 1080p raiškos bevieliu vaizdo perdavimu, telefonas veikia kaip tikras monitorius, kuris leidžia lengvai komponuoti vaizdą ir valdyti svarbius nustatymus. Papildomai, galite naudoti telefoną kaip judesio daviklį, kuris leis valdyti stabilizatorių pagal jūsų telefonų judesius realiuoju laiku.

„Go“ režimas veiksmui

Paprastas „Go“ režimo mygtuko spustelėjimas ir stabilizatorius su kamera pasiruošęs susitvarkyti su ekstremalaus sporto filmavimu. Taip yra išlaisvinamas visų variklių potencialas ir galia, kad susitvarkytų su greitu judėjimu, kaip bėgimas ar filmavimas iš važiuojančio automobilio, motociklo ar pan.

Naudojant ZY PLAY aplikaciją (prieinama iPhone ir Android), Crane 3 LAB palaiko dar daugiau funkcijų, įskaitant panoramas, filmavimas laiko intervalais, judantis filmavimas intervalais ir ilgo išlaikymo filmavimas intervalais.

Kaina ir prieinamumas

Zhiyun Crane 3 LAB tiekimas prasidės 2019 m. sausio mėn.

Rekomenduojama mažmeninė kaina: € 989,-

Svarbiausios savybės

  • 3 ašių mechaninis stabilizatorius su palaikoma darbine apkrova iki 4,5 kg
  • Palaikomi išoriniai fokusavimo ir artinimo varikliai (priedai)
  • Palaikomas telefono naudojimas kaip išorinio monitoriaus ir judesio daviklio
  • Paprasta naudoti valdymo sąsaja su tiesioginiais mygtukais ir ratukais bei OLED ekranas
  • Greitesnis ir lengvesnis balansavimas su rakinamomis ašimis
  • „Go“ režimas kuomet reikia filmuoti greitai judančius objektus
  • 7,5 h darbo laikas su pakraunamais akumuliatoriais
  • Papildomos funkcijos su ZY PLAY aplikacija


Specifikacijos

Type: 3 ašių stabilizatorius
Pakreipimo kampas: 273°
Pasvyrimo kampas: 360°
Sukimo kampas: 360°
Palaikomas apkrovimas: maksimaliai 4,5 kg
Darbo laikas viena įkrova: apie 7,5 h
Akumuliatorių tipas: 3x ličio jonu akumuliatoriai (tipas 18650), 2600 mAh kiekvienas
Įkrovos laikas: 4 h
Darbinės temperatūros: -10° iki +45°C
Matmenys: 205 x 366 x 331 mm
Svoris: 1880 g

Specialios funkcijos: „Go“ režimas. Bevielis ryšys su telefonu. Papildomos funkcijos su ZY PLAY aplikacija. Kita: Valdymo sąsaja su OLED ekranu, mygtukai ir valdymo ratukai. Galimybė naudoti telefoną kaip monitorių. Palaikomi papildomi priedai, fokusavimo ir artinimo varikliai. Pridedami priedai:Greito paleidimo instrukcija, mini trikojis, akumuliatoriai, įkroviklis, USB Micro laidas, USB Micro į USB-C adapteris, HDMI laidas.

Žymos: zhiyun, Pressrelease