Nauji plataus kampo Pentax objektyvai pilnam kadrui ir APS-C

Paskelbta:

Mažas dydis, aukšta optinė ir mechaninė kokybė, tai savybės apibūdinančios naujuosius Pentax FA 35mm f/2 ir Pentax DA 11-18mm f/2,8 objektyvus

Ricoh-Pentax atnaujino savo asortimentą su dviem aukštos kokybės, plataus kampo objektyvais, kurie abu skirti vartotojams kurie vertina kokybę ir optinį našumą, bet tuo pačiu metu nori, kad dydis ir svoris būtų kuo mažesni. Vienas iš jų turi 35 mm židinio nuotolį ir maksimalią diafragmą f/2 bei yra skirtas pilnam kadrui. Kitas yra šviesus priartinantis objektyvas kurio kintamas židinio nuotolis yra 11-18 mm ir gali būti naudojamas su Pentax fotoaparatais turinčiais APS-C tipo jutiklius.

HD Pentax FA 35mm f/2 pilno kadro objektyvas yra klasikinis plataus kampo objektyvas su mechaniniu diafragmos žiedu, minimaliu fokusavimo atstumu 30 cm ir yra mažas bei puikiai tinkamas kasdieniai fotografijai, gatvės fotografijai, kelionėms ir portretams. Objektyvo dizainas atitinka naujausius Pentax DSLR fotoaparatus ir sveria vos 193 gramus. HD Pentax FA 35mm f/2 taip pat gali būti naudojamas ir su APS-C tipo jutiklius turinčiais fotoaparatais.

Hibridiniai asferiniai elementai naudojami užtikrinti maksimalų aštrumą visame kadre, net prie atviros diafragmos. Daugiasluoksnis HD padengimas padidina šviesos pralaidumą ir mažina atspindžius bei šešėliavimą kurie gali pakenkti vaizdo kontrastui. Priekinis elementas taip pat turi SP padengimą kuris atstumia vandenį bei purvą ir ji lengviau valyti. Kartu pridedamas objektyvo gaubtas.

Kaina ir prieinamumas

HD Pentax FA 35mm f/2 bus prieinamas prekyboje vasario pabaigoje.

Rekomenduojama mažmeninė kaina: 489 EUR.


HD Pentax FA 35mm f/2 specifikacijos:

Židinio nuotolis: 35 mm
Maksimali diafragma: 2,0
Vaizdo dydis: 24 × 36 mm (FF). Veikia ir su APS-C
Objektyvo jungtis: KAF3
Fokusavimas: Automatinis
Vaizdo stabilizatorius: Nėra
Optinė konstrukcija: 6 elementai / 5 grupės
Minimali diafragma: 22
Minimalus fokusavimo atstumas: 30 cm
Maksimalus didinimas: 0.17x (santykis 1:5.9)
Diafragmos lapeliai: 6
Filtro dydis: 49 mm
Ilgis: 45 mm
Skersmuo: 64 mm
Svoris: 193 gramai
Pridedami priedai: objektyvo gaubtas, dangteliai

HD Pentax DA 11-18mm f/2,8 ED DC AW tai šviesus, plataus kampo priartinantis objektyvas skirtas APS-C jutiklius turintiems fotoaparatams. Jo puikus aštrumas prie atviros diafragmos (2.8) leidžia būti Pentax žvaigždės serijos atstovu. Židinio nuotolis 17-27,5 mm pagal pilną kadrą ir minimalus 30 cm fokusavimo atstumas suteikia daugiau kūrybinės laisvės fotografuojant peizažą, urbanistinę vietovę arba tiesiog reportažą. Objektyvas yra tvirtas ir yra atsparus skirtingoms oro sąlygoms, taigi gali puikiai susitvarkyti su lietingomis ir drėgnomis darbo sąlygomis.

DC varikliukas suteikia sklandų ir tylų fokusavimą ir dar objektyvas turi „quick-shift“ mechanizmą, kuris leidžia greitai persijungti iš automatinio į rankinį fokusavimą. 9 suapvalinti diafragmos lapeliai suteikia apvalią diafragmą ir sukuria švelnų bokeh, o daugiasluoksnis HD padengimas užtikriną aukštą kontrastą visomis apšvietimo sąlygomis ir leidžia puikiai atkurti spalvas. Vandenį ir purvą atstumiantis SP padengimas užtikriną, kad priekinis objektyvo elementas reikalaus mažiau priežiūros.

Kaina ir prieinamumas

HD Pentax DA 11-18mm f/2.8 ED DC AWprekyboje pasirodys vasario pabaigoje.

Rekomenduojama mažmeninė kaina: 1699 EUR


HD Pentax DA 11-18mm f/2,8 ED DC AW specifikacijos


Židinio nuotolis:
11-18 mm
Maksimali diafragma: 2,8
Vaizdo dydis: APS-C
Objektyvo jungtis: KAF3
Fokusavimas: Automatinis
Vaizdo stabilizatorius: Nėra
Optinė konstrukcija: 16 elementų / 11 grupių
Minimali diafragma: 22
Minimalus fokusavimo atstumas: 30 cm
Maksimalus didinimas: 0.10x (santykis 1:10)
Diafragmos lapeliai: 9
Filtro dydis: 82 mm
Ilgis: 100 mm
Skersmuo: 90 mm
Svoris: 704 gramai
Pridedami priedai: objektyvo gaubtas ir dangteliai

Daugiau informacijos: karsten.rath@focusnordic.dk

Žymos: ricoh/pentax, Pressrelease