Logotype for Focus NordicLogotype for Focus Nordic

Atnaujintas Premium klasės kompaktiškas fotoaparatas

Paskelbta:

Naujas, pažangus ir kompaktiškas fotoaparatas Ricoh GR III, tapo dar geresnis, nei jo pirmtakas, nes jo didelis APS-C vaizdo jutiklis palaiko didesnę raišką ir didesnį jautrumą. Ilgai lauktas įpėdinis gavo vaizdo stabilizavimą ir lietimui jautrų ekraną!

Gatvės ir dokumentikos fotografija, kelionių, architektūros, kraštovaizdžio ar šeimos fotografija – sąrašas gali būti labai ilgas, bet tai tik keli motyvų pavyzdžiai, kur puikiai tinkamas naujasis Ricoh GR III. Tai fotoaparatas skirtas fotografams kurie nori diskretaus ir į kišenę telpančio modelio, bet galinčio rimtai fotografuoti ypač gera vaizdo kokybe.

Nepaisant mažo dydžio, GR III našumas yra lygus sisteminiams fotoaparatams, o taip pat suteikiamas rankinis ekspozicijos valdymas kaip ir kitų svarbių funkcijų. Fotoaparatas taip pat gali naudoti išorinę blykstę!

Naujas APS-C jutiklis
Kad suteikti geriausia įmanomą vaizdo kokybę, Ricoh GR III yra aprūpintas nauju 24,2 MP APS-C dydžio CMOS jutikliu, kuris suteikia didelį detalumą ir mažus triukšmus, netgi prie didelio ISO nustatymo. Didelio vaizdo jutiklio šviesos surinkimo galimybė suteikia jautrumo diapazoną, kuris pasiekia iki ISO 102 400! Nuotraukos gali būti išsaugomos JPEG ir 14-bit RAW formatų, kai reikia maksimalios kokybės. Fotoaparatas netgi turi savybę kuri leidžia redaguoti ir konvertuoti RAW nuotraukas į JPEG, jeigu norite jomis dalintis, bet neturite šalia kompiuterio.

Paprastas naudoti, tvirtas ir patikimas

Fotoaparato korpusas, kuris pagamintas iš tvirto ir patvaraus, bet lengvo magnio lydinio, tapo vienu centimetru siauresnis už pirmtaką GR II ir dabar jis dar lengviau telpa kišenėje arba rankinėje. Gerai išdėstyti mygtukai, dvigubi komandų ratukai (priekiniai ir galiniai), užrakto greičiui ir diafragmos nustatymams, taip pat didelės skiriamosios gebos 3 colių lietimui jautrus ekranas yra lengvai pasiekiamas ir leidžia GR III būti fotoaparatu kurio lengva išmokti naudotis ir valdyti.

Fotoaparatas taip pat turi automatinius ekspozicijos režimus, kaip Programinis, Av ir TV, tiems atvejams kai norėsite leisti kai kuriuos sprendimus priimti galingam fotoaparato procesoriui. Automatinis fokusavimas veikia nuo kontrasto ir fazės aptikimo ir užtikrina greitą ir patikimą fokusavimą visose apšvietimo sąlygose.

Vaizdo stabilizavimas

Nauja svarbi GR III savybė, tai integruotas vaizdo stabilizavimas, kuris kompensuoja kameros virpesius trejomis ašimis. Jis suteikia jums galimybė fotografuoti iš rankos iki keturių užrakto greičių lėtesniu išlaikymu nei to normaliai reikėtų.

Aukštos klasės optinė konstrukcija

Kad atitikti didelį jutiklio taškų tankį, objektyvas taip pat turi būti aukščiausios klasės. GR III turi šviesų ir labai aštrų 18,3 mm f/2,8 plataus kampo objektyvą, kuris užtikrina kampą atitinkantį 28 mm pilname kadre. Optinė konstrukcija turi LD stiklo iš asferinius elementus, kurie kartu mažina chromatines aberacijas, iškraipymus ir užtikrina vaizdo aštrumą visame kadre. Objektyvas gali fokusuoti vos iš 6 cm atstumo, leisdamas jums fotografuoti augalus, maistą ar kitus detalius objektus.

Integruotas ND filtras

Didelė objektyvo diafragma (f/2,8) leidžia jums fotografuoti prasto apšvietimo sąlygomis. Fotoaparatas taip pat turi integruotą ND filtrą kuris sumažina šviesą dviem žingsniais ir gali būti aktyvuotas kuomet reikia fotografuoti prie ryškios šviesos. Kartu su devynių lapelių diafragma, ND filtras padeda užfiksuoti objektus su gražiai išplautu fonu ir švelniu bei gražiu bokeh.

Dalinkitės nuotraukomis lengvai

Integruotas bevielis tinklas ir Bluetooth leidžia lengvai dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkuose per išmanųjį telefoną. Susijungimas vyksta per Ricoh Image Sync app aplikaciją kuri prieinama iOS ir Android. USB-C jungtis yra skirta tiems, kas nori perkelti nuotraukas laidu.

Kaina ir prieinamumas

Ricoh GR III bus prieinamas prekyboje kovo pabaigoje.

Rekomenduojama mažmeninė kaina: 899 EUR.


Daugiau informacijos: karsten.rath@focusnordic.dk


Ricoh GR III svarbiausios savybės

 • Pažangus kišenėje telpantis kompaktinis fotoaparatas
 • 24,2 MP APS-C jutiklis be žemo dažnio filtro
 • Aukštos kokybės 18,3 mm f/2,8 plataus kampo objektyvas, atitikmuo 28 mm pilname kadre
 • 3 colių aukštos raiškos ir lietimui jautrus ekranas (1 037 000 taškų)
 • Priedų jungtis išorinei blykstei
 • Korpusas pagamintas iš lengvo bet tvirto magnio lydinio
 • Rankinis valdymas ir dvigubi valdymo ratukai
 • Nuotraukos JPEG ir 14-bit RAW formatu
 • Integruotas RAW formato redagavimas ir konvertavimas
 • WiFi ir Bluetooth
 • Full HD vaizdo įrašai, 1920x1080, prie 60 kadrų/s (H.264)
 • Elektroninis lygių nustatymų rodymas
 • Išmatavimai: 109,4 x 61,9 x 33,2 mm
 • Svoris: 257 gramų, su baterija ir atminties kortele
Žymos: ricoh/pentax, Pressrelease