​Trys nešiojami SSD diskai iš Lexar

Paskelbta:

Lexar SL100 Pro Portable SSD yra nauja kietų diskų serija, kuri siūlo didžiulį našumą, bet kompaktiškame korpuse!

Fotografams ir filmų kūrėjams, kurie daug dirba išvykę, atminties talpa tampa pasikartojančia problema. Nešiojamieji kompiuteriai retai kada turi pakankamai daug vietos, kurią galima paskirti nuotraukoms ar vaizdo įrašams, o dauguma išorinių kietųjų diskų yra lėti ir trapūs. Tačiau dabar yra sprendimas.

Naujieji Lexar SL100 Pro Portable SSD serijos kietieji diskai yra standžiosios technologijos, su ypatingai dideliais rašymo ir skaitymo greičiais, o tai reiškią, kad nepajausite jokio skirtumo lyginant darbą su kompiuterio integruotu SSD. Dydis yra vos 73,4 x 55 x 10,8 mm, taigi užima mažiau ploto nei kredito kortelė, lengvai telpa į kelnių kišenę ir sveria vos per 70 gramų. Pagaminti su elegantiškais aliuminio korpusais, o kadangi neturi judančių vidinių dalių, gali atlaikyti sutrenkimus ir vibracijas, kurių neatlaikytų įprasti kietieji diskai.


Greiti, tylūs ir saugūs

Didelio našumo Lexar SSD diskai galimi trijų versijų su skirtinga talpa: 250 GB, 500 GB ir 1 TB. Visi palaiko įrašymo greitį iki 900 MB/s, skaitymo greitį 950 MB/s ir USB-C jungtį palaikančią USB 3.1, kad užtikrinti greitą duomenų perdavimą. SSD technologija taip pat užtikrina, kad diskai yra visiškai tylūs ir vėsūs, nes ilgai ir intensyviai juos naudojant. Naudojantis pridedama programine įranga DataVault Lite, vartotojai gali apsaugoti savo duomenis nuo netyčinio pašalinimo ar nepageidaujamo naudojimo, visa tai dėka pažangios 256-bit kodavimo technologijos.

Lexar SL100 Pro Portable SSD gali būti naudojami ne tik su kompiuteriais, bet su daug įrenginių, kaip pavyzdžiui USB On-The-Go palaikančiais telefonais, planšetėmis, išmaniaisiais televizoriais ir žaidimų kompiuteriais. Kitaip sakant, jie leidžia ženkliai padidinti atminties vietą bet kur ir bet kada!

Kaina ir prieinamumas

Naujieji Lexar SL100 Pro Portable SSD diskai jau prieinami prekyboje.

Rekomenduojamos mažmeninės kainos:

250 GB: 149 €,-

500 GB: 199 €,-

1 TB (1000 GB): 379 €,-

Daugiau informacijos: karolis.purickas@focusnordic.lt


Lexar SL100 Pro Portable SSD glaustai

  • Ultra-nešiojami ir ultra-greiti SSD diskai
  • Galimi 250 GB, 500 GB ir 1 TB talpos
  • Skaitymo greitis: 950 MB/s
  • Rašymo greitis : 900 MB/s
  • USB-C jungtis su USB 3.1 palaikymu
  • Tvirtas aliuminio korpusas
  • Tylūs ir vėsus, gali atlaikyti sukėtimus ir vibracijas
  • DataVault Lite kodavimo programinė įranga duomenų saugumui
  • USB-C į USB-C ir USB C į USB A laidai pridedami
Žymos: lexar, Pressrelease