Zhiyun CRANE M2 naujas, kompaktiškas ir universalus stabilizatorius

Paskelbta:

Dėka viskas viename tipo dizaino, Zhiyun CRANE M2 gali veikti su daug skirtingų prietaisų, kaip kompaktiniai fotoaparatai, lengvi sisteminiai fotoaparatai, mobilūs telefonai ir veiksmo kameros. Patobulintas kameros valdymas per WiFi ir Bluetooth, nauji darbo režimai, ilgas baterijos darbo laikas iki aštuonių valandų, lengvas valdymas pirštų galais, paprastas ir intuityvus OLED ekranas, tai savybės kurios daro CRANE M2 revoliuciniu produktu.

Vienas stabilizatorius viskam

Tradiciškai, reikėjo naudoti skirtingus stabilizatorius skirtingiems įrenginiams – tai didino bendrą kainą, svorį ir nebuvo lengva naudotis skirtingais įrenginiais. Bet Zhiyun CRANE M2 yra vienas stabilizatorius, kuris geba dirbti su skirtingais įrenginiais (dedikuoti priedai yra reikiami, kad būtų galima naudoti telefonus ar veiksmo kameras).

Kompaktiškumas, portatyvumas, paprastumas naudoti

Išmani CRANE M2 balansavimo sistema yra atsakymas greitai bėgančiam filmavimo pasauliui. Nauja greito nuėmimo plokštelė leidžia daug lengviau uždėti ir nuimti kamerą. Vietos žymos ir pozicionavimo užraktai užtikrina, kad balansavimas ir pasiruošimas trunka tik sekundes, taigi niekada nepraleisite kadro dėl pakartotino kalibravimo. Lengvam portatyvumui užtikrinti, unikalūs užraktai neleidžia stabilizatoriui suktis ar vartytis saugojimo metu, bei leidžia CRANE M2 fiksuoti ir lengvai patalpinti kuprinėje ar netgi kišenėje.

CRANE M2 yra mažas ir lengvas, bet vis tiek turi galingus variklius, kad susitvarkyti su skirtingais įrenginiais ar užduotimis. Rankena užtikrina patogų laikymą ir lengvą valdymo pasiekiamumą pirštais, tiesiai ant pačios rankenos. Pavyzdžiui, vienu svirtelės ant rankenos paspaudimu, galite priartinti vaizdą. Tuo tarpu, ryškiame OLED ekrane, galite matyti stabilizatoriaus režimą, Bluetooth ir WiFi statusą, baterijos lygį ir kitus svarbius parametrus.

Valdykite ir išplėskite savo kūrybinę laisvę

Be trijų standartinių režimų „Pan Follow (PF), Follow (F) ir Lock (L)“, Zhiyun CRANE M2 turi daugiau įkvepiančių savybių dar didesniam kūrybingumui. „Full-Range POV“ režimas leidžia 360° sinchroninius judesius visose trijose ašyse, taip suteikdamas dar nepatirtus vizualinius potyrius. „Vortex“ režimas leidžia kūrėjams kurti 360° besisukančio vaizdo klipus visose dimensijose. „Go Mode“ yra idealus sportui, nes leidžia stabilizatoriui greitai judėti ir fiksuoti greitai besikeičiantį vaizdą, kaip futbolininkas su kamuoliu ar skrendantis paukštis. Asmenukių režimas leidžia apsukti kamerą 180° į save – idealu turinio kūrėjams.

Susijunkite

CRANE M2 WiFi ir Bluetooth savybės suteikia pastovų bevielį kameros valdymą per stabilizatoriaus rankeną ir Zhiyun aplikaciją. ZY PLAY aplikacija suteikia nuotolinį valdymą ir pažangias funkcijas, kaip filmavimas intervalais, panoramos ir „Vertigo“ efektas.

CRANE M2 turi ¼ colio skyles, kad būtų lengva pritvirtinti garso fiksavimo, šviesos ar monitoringo įrangą, kad jūsų asmenini filmavimo studija būtų užbaigta. Baterijų darbo laikas iki 8 valandų užtikrina ilgą darbą. CRANE M2 gali įkrauti kameras, telefonus ir kitus prietaisus, bei pats gali būti įkrautas nuo išorinės baterijos ar kito šaltinio.

Kaina ir prieinamumas

Zhiyun CRANE M2 prekyboje pasirodys 2019 m. rugpjūčio mėn. Rekomenduojama mažmeninė kaina 289 EUR.

Daugiau informacijos: karolis.purickas@focusnordic.lt

Žymos: zhiyun, Pressrelease