Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prisijungti

Mūsų įmonės kultūra dabar ir ateityje

Nuotrauka: Kasper M de Thurah

Focus Nordic įmonės kultūrai didelę įtaką daro skandinaviškos vertybės. Dirbame 15 Europos šalių, todėl mums svarbu būti atviriems naujoms idėjoms ir galimybėms, o taip pat išsaugoti vertybes, turinčias prasmę mūsų organizacijai ir darbuotojams.

Visi Focus Nordic darbuotojai ir šalys, kuriose įmonė vykdo veiklą, atneša į organizaciją neįkainojamą patirtį, kurią turime priimti. Taip pat svarbu, kad visi darbuotojai priimtų Focus Nordic įmonės kultūrą, dalytųsi bendromis vertybėmis ir kasdienėje veikloje vadovautųsi Focus Nordic filosofija.

Mūsų svarbiausios vertybės


Photo: Marcin Ciepielewski

Atsidavimas

Esame atsidavę savo prekių ženklams, tiekėjams, klientams ir pramonės šakai, taip pat kiekvieno mūsų vykdomoms užduotims. Kiekviena užduotis yra svarbi ir prasminga. Atsidavimas, domėjimasis ir sutelktumas yra reikalingi visose pareigose ir padaliniuose. Esame viena komanda, kuriai visi esame atsidavę.


Photo: Lena Lee

Profesionalumas ir draugiškumas

Mes esame profesionalūs ir draugiški. Mes egzistuojame, kol to reikia mūsų tiekėjams ir kol kuriame pridėtinę vertę savo klientams.

Su visais klientais, tiekėjais ir kolegomis elgiamės pagarbiai ir vienodai. Mes pasitikime savimi ir veikiame ryžtingai, bet niekada nepamirštame įsiklausyti į kitų idėjas ir argumentus. Darbas turi mums teikti džiaugsmą.


Photo: Göran Strand

Pasiekiamumas

Pasiekiamumas yra nepaprastai svarbus. Mūsų partneriams turi būti lengva vystyti verslą su mumis. Klientams ir tiekėjams turi būti sudarytos sąlygos susisiekti su norimu Focus Nordic darbuotoju.

Mes efektyviai bendraujame organizacijos viduje ir greitai pateikiame atsakymą. Mes vienodai gerbiame klientus, tiekėjus ir kolegas.


Photo: Lisa Sihlberg

Atsakingumas

Mes drąsiai prisiimame atsakomybę ir priimame sprendimus. Mes atmetame įmonės neklystamumo kultūrą. Klaidų darymas yra priimtinas, mes prisiimame atsakomybę už savo klaidas, siekiame jas ištaisyti ir daugiau nekartoti. Dėl to kaip įmonė ir atskiri žmonės mes esame patikimi.


Photo: Jonas Borg

Atvirumas pokyčiams

Mes sutinkame ir priimame, kad pokyčiai yra neišvengiami. Rinkos poreikiai, klientų ir tiekėjų reikalavimai nulems mūsų darbo pokyčius ateityje.

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite naujjienas paie produktus, įkvepiančių įdėjų ir specialių pasiūlymų.