Logotype for Focus NordicLogotype for Focus Nordic
Didžiausias Europoje fotografijos produktų platintojas.

Apie Focus Nordic

Keletas žodžių apie mus

Focus Nordic yra didžiausias Europoje fotografijos produktų platintojas. Mūsų asortimente yra daug stiprių ir žinomų prekinių ženklų, tiek iš kamerų ir optinių prietaisų bei įvairių priedų. Taip pat siūlome daug produktų su mūsų Focus prekiniu ženklu.

Įmonė buvo įkurta 2010 m. Sausio mėn. Po "Focus Trading AB", "Westheimer A / S" ir "Aronsen A / S" susijungimo. Mūsų pagrindinė buveinė ir sandėlis yra Švedijoje Geteborge ir pardavimo biurai Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Baltijos šalyse ir Lenkijoje. "Focus Nordic" apytikrė apyvarta 55 mln. EUR.

Istorija

Focus Nordic buvo įkurta "Focus Trading AB", "Westheimer AS" ir "Aronsen AS" susijungimo pagrindu. Prieš susijungimą, įvykusį 2010 m. Sausio 1 d., visos trys įmonės buvo didelės ir žinomos savo šalyse.

Westheimer A / S buvo įkurtas 1955 m. Paul Westheimer, buvo vienas pirmųjų Japonijos kamerų importuotojų į Europą. Maždaug 50 metų pagrindiniai prekių ženklai buvo "Canon" ir "Minolta". Tačiau prekių ženklų skaičius išaugo sparčiai, ypač kai įmonės valdymą perėmė jo sūnus Mikael Westheimer.

** Focus Trading AB ** buvo įkurta 1984 m. Thomas Wernbo. Tai prasidėjo Mullsjö, projekcinių ekranų pardavimuose, tačiau produktų ir prekių ženklų skaičius sparčiai augo, o įmonės perkėlimas į Geteborgą buvo natūralus žingsnis.

**Aronsen A / S Norway ** 1989 m. Įkūrė Knutas Aronsenas, o nuo pat 1950-ųjų pabaigos jis yra vienas iš labiausiai žinomų norvegų fotografų veikėjų.

Susijungime taip pat buvo "Focus Image Nordic OY", kuri bendrai priklauso trims įmonėms. Suomijos prekybos įmonė buvo įkurta 2007 metais.

2012 m. Focus Nordic pradeda pardavimus Islandijoje. 2013 m. Focus Nordic pradeda pardavimus Baltijos šalyse. 2016 m. Focus Nordic pradeda pardavimus Lenkijoje.

Verslo koncepcija

Mūsų verslo koncepcija yra veiksmingai platinti tiesiogiai iš savo sandėlio, tiekiant mažmenininkams Šiaurės regione geriausius produktus. Dideli visų Šiaurės šalių pirkimai užtikrina geriausias kainas tiek produktams, tiek pristatymui.

Siekdami būti kuo pilnavertesni, šiuo metu turime daugiau kaip 60 skirtingų prekių ženklų, iš kurių daugelis yra "aparatūros", pavyzdžiui, fotoaparatai, vaizdo kameros, lęšiai ir optika.

Verslo socialinės atsakomybės iniciatyva

"Focus Nordic" veikloje mes aktyviai palaikome geras darbo sąlygas ir gerą mūsų tiekėjų socialinę padėtį visame pasaulyje.

Per mūsų narystę Amfori BSCI mes remiame organizacijos elgesio kodeksą. Tai turėtų apimti užtikrinimą, kad tiekėjai gerbtų žmogaus teises ir atitiktų galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.

Mums, kaip importuotojui ir agentui, svarbu, kad parduodami produktai būtų pagaminti etiškai, socialiai ir tausojant aplinką. Dėka bendradarbiavimo BSCI turime geresnę galimybę įdėti daugiau pajėgų poreikių patenkinimui iš mūsų tiekėjų. Verslo socialinės atsakomybės iniciatyva yra Europos įmonių tarpusavio bendradarbiavimas. Daugiau nei 700 įmonių prisijungė ir naudoja bendrą elgesio kodeksą, kurio tikslas - gerinti įmonių narių darbo sąlygas ir socialinę padėtį.

Aplinkosaugos darbai

"Focus Nordic" yra organizacijos, kuri yra visos šalies elektronikos ir baterijų surinkimo ir perdirbimo sistemos, narys. (Daugiau informacijos apie šias organizacijas galite sužinoti toliau esančiose nuorodose.)

Mes taip pat stengiamės aktyviau sumažinti popieriaus ir nereikalingų pakavimo medžiagų naudojimą. Tai atliekama, pavyzdžiui, vis daugiau ir daugiau sąskaitų faktūrų bei užklausų, išsiunčiant el. Paštu. Mūsų sandėlio darbuotojai taip pat stengiasi sumažinti nereikalingą pakuotę, perdirbti medžiagas, jei įmanoma, ir naudoti popierių, o ne plastiką kaip apsaugą.

E-commerce

"Focus Nordic" buvo ankstyvi versle, nes 2003 m. Mūsų klientai galėjo pateikti užsakymus internetu. Mūsų registruojami klientai iš kiekvienos šalies turi prieigą prie mūsų internetinės parduotuvės, kur jie gali pamatyti visą mūsų produktų katalogą, kainas, inventoriaus lygius ir užsakymus. 2018 m. Mes padarėme dar vieną žingsnį su mūsų naujai sukurta interneto platforma, kuri supaprastina klientų verslą ir siūlo įvairias naujas funkcijas.

Tokios technologijos kaip EDI taip pat leidžia mums veiksmingai integruotis su klientais, tiekėjais ir kitais partneriais, taupydami popierių ir administravimą bei bendrai supaprastinus procesus.