Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prisijungti

Istorija

Nuotrauka: Ole Henrik Skjelstad

Jau nuo šeštojo dešimtmečio dirbame fotografavimo ir filmavimo įrangos bei optinių prietaisų platinimo ir gamybos srityse. Šiandien mes labiau nei bet kada norime dalintis žiniomis, įkvėpimu ir padėti šiai pramonės šakai judėti pirmyn.

Focus Nordic įkurta susijungus Švedijos, Norvegijos ir Danijos įmonėms.

 

Laiko juosta

1955

Paul‘as Westimer‘is įkūrė įmonę „Westimer A/S“ Kopenhagoje (Danija). Jis vienas pirmųjų į Europą importavo japoniškų prekių ženklų fotoaparatus Canonir Minolta.

1956

Odd‘as Aronsen‘as įkūrė „Odd Aronsens A/S“ Osle (Norvegija). Tarp pirmųjų siūlomų gaminių buvo Yashica fotoaparatai iš Japonijos, Rollei fotoaparatai ir skaidrių projektoriai iš Vokietijos.

1984

Thomas‘as Wernbo‘as įkūrė „Focus Trading AB“ Mulšėje (Švedija). Iš pradžių įmonė prekiavo projektorių ekranais, vėliau asortimentas ėmė plėstis, jį papildė naujos prekės: objektyvai, žiūronai, blykstės, dėklai ir kt.

1985

Mikael‘is Westimer‘is pradėjo karjerą tėvo versle, 1990 m. tapo generaliniu direktoriumi, 1995 m. perėmė „Westimer A/S“ valdymą. Sparčiai augo naujų prekių ženklų pasiūla.

1985

Švedijoje buvo įkurta „Focus Sport Optics“. Aukšta žiūronų kokybė už geriausią kainą – tokį šūkį įmonė pasirinko nuo pirmųjų veiklos dienų. 

1988

Knut‘as Aronsen‘as pradėjo karjerą tėvo versle, 1989 m. pakeitė įmonės pavadinimą į „Knut Aronsen A/S“. Energizer baterijos, Hähnel produktai ir Bilora trikojai buvo pagrindinės siūlomos prekės. Nemažą dalį asortimento sudarė Kinijos fotoaparatų gamintojų prekių ženklai, pvz., Haking.

1995

Švedijoje „Focus“ įkūrė „I Love My Photos“ ir pradėjo gaminti aukštos kokybės nuotraukų rėmelius ir modernaus dizaino albumus.

1997

„Focus Trading“ persikėlė iš Mulšės į Geteborgą, kurioje ir dabar yra įsikūrusi „Focus“ pagrindinė buveinė ir centrinis sandėlis.

2007

Buvo įkurta „Focus Nordic Finland“.

2010

Susijungus trims fotografavimui skirtos įrangos platintojams Šiaurės šalyse („Focus Trading AB“, „Westimer A/S“ ir „Aronsen“), buvo įkurta „Focus Nordic“.

2013

„Focus Nordic“ įkūrė atstovybes Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

2016

Buvo įkurta „Focus Nordic Poland“.

2018

„Focus Nordic“ įkūrė atstovybes Čekijoje ir Slovakijoje.

2020

„Focus Nordic“ įkūrė atstovybes Vengrijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje ir Slovėnijoje.

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite naujjienas paie produktus, įkvepiančių įdėjų ir specialių pasiūlymų.