Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prisijungti

Įrėmintas sieninis koliažas - suasmeninkite bet kurią savo namų sieną

2021-05-28

Čia instrukcija, kaip žingsnis po žingsnio sukuriamas rėminis sieninis koliažas - lengvas „pasidaryk pats“ savaitgalio projektas.

Reikalingos medžiagos:

  • Command™ Picture Hanging Strips
  • Izoliacinė juosta, rekomenduojama ScotchBlue™ Painter`s Tape juosta
  • ScotchBlue™ Painter’s Tape juosta
  • Įrėmintos nuotraukos
  • Statybinis / piešimo popierius
  • Žirklės

PASTABA: laikykitės visų nurodymų, pateiktų ant Command™ prekių ženklo pakuotės, dėl tinkamo paviršiaus valymo ir paruošimo, lipnios juostelės užklijavimo ir rekomenduojamo svorio.

 

Instrukcijos:

1. Ant grindų priešais tuščią sieną iš rėmelių sudėliokite modelį, kurį norėsite sudėlioti ant sienos.

Iš popieriaus sukurkite kiekvieno rėmelio modelį, atkurkite matmenis ant popieriaus ir iškirpkite. Pakabinkite norimoje vietoje naudodami ScotchBlue™ Painter's Tape juostą. Norėdami prisiminti rėmelių maketą, trumpai aprašykite kiekvienos nuotraukos modelį ant popieriaus lapo. Atsitraukite ir grožėkitės. Prieš grįždamas prie projekto, aš savąjį palikau savaitei.

2. Pasigrožėję maketu, nuvalykite sieną su izopropilo alkoholiu palei kiekvieną popieriaus maketo, kur bus jūsų rėmelis, kraštą. Vadovaukitės sienos paruošimo nurodymais ant pakuotės – nenaudokite namų valymo produktų.

3. Ant rėmelio nugarėlės uždėkite Command™ juosteles paveikslų tvirtinimui. Vadovaukitės ant pakuotės nurodytomis juostelės pritvirtinimo instrukcijomis ir svorio rekomendacijomis. Norėdami sudaryti rinkinį, atskirkite juosteles ir jas sujunkite, kol išgirsite spragtelėjimą. Nuimkite vieną juostelę ir lipnia puse tvirtai pritvirtinkite prie rėmelio, įsitikindami, kad lipni medžiaga laikosi tvirtai. Atlikite šiuos veiksmus su kitomis rėmelio juostelėmis. Tuomet nustumkite antrą juostelę, prispauskite rėmelį prie sienos ir palaikykite 30 sekundžių.

PASTABA: laikykitės visų nurodymų, pateiktų ant Command™ prekių ženklo pakuotės, dėl tinkamo paviršiaus valymo ir paruošimo, lipnios juostelės užklijavimo ir rekomenduojamo svorio; pavyzdžiui, 2 dideli juostelių paveikslų tvirtinimui rinkiniai gali išlaikyti iki 3,6 kg. Šiame pavyzdyje buvo naudojamos siauros juostelės.

4. Lėtai lupdami iš apačios į viršų, nuimkite rėmelį. Prispauskite visas juosteles ir palaikykite stipriai prispaudę 30 sekundžių.

4. Tuos pačius veiksmus atlikite su likusiais rėmeliais, pradedant nuo vidurinio paveikslo ir vadovaujantis iš anksto parengtu modeliu. Jei turite padėjėją, galite paprašyti pažiūrėti, kad linijos būtų tiesios.

5. Palaukite 1 val., kol galėsite iš naujo pritvirtinti rėmelius, sujunkite juosteles, kol išgirsite spragtelėjimą. Jei rėmelis nelygus, pataisykite.

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite naujjienas paie produktus, įkvepiančių įdėjų ir specialių pasiūlymų.