Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prisijungti

Kaip sukurti koliažą naudojant Polaroid Lab

2021-05-28

Koliažo funkcija yra vienas iš kūrybinių įrankių, kuriuos galite naudoti su Polaroid Lab. Ši funkcija suteikia jums galimybę sukurti mozaiką, sudarytą iš Polaroid nuotraukų grupės, kuriai galite panaudoti savo mėgstamas skaitmenines nuotraukas.

Taip paprasta ir smagu kurti koliažą. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

  1. Pagrindiniame programėlės meniu palieskite Polaroid Lab piktogramą.
  2. Pasirinkite nuotrauką (geriausius rezultatus gausite, jei pasirinksite nuotrauką, kurioje yra tinkamas apšvietimas ir kurioje tolygiai pasiskirstę ryškios spalvos bei elementai), tada viršuje dešinėje bakstelėkite Next (pirmyn).
  3. Viršutinėje juostoje pasirinkite savo koliažo dydį. Galite pasirinkti tvarkingą arba išmėtytą nuotraukų grupės išdėstymą. Programėlė parodys jums visas ekspozicijas, kurias reikia atlikti. Bakstelėkite apačioje dešinėje esančią rodyklę.
  4. Pirmoji eksponavimui skirta nuotraukos dalis rodoma paryškintame oranžiniame rėmelyje. Paspauskite varnelę, kai būsite pasiruošę eksponuoti pirmą nuotraukos dalį, ir vykdykite programėlėje pateikiamas instrukcijas. Paspauskite prietaiso „Lab“ raudoną mygtuką, kad atspausdintumėte pirmąją nuotrauką.
  5. Kai paimsite telefoną, pamatysite, kad antrasis vaizdas dabar yra paryškintame oranžiniame rėmelyje.
  6. Jei kažką padarėte neteisingai ir norite pabandyti dar kartą, grįžkite atgal ir vėl paspauskite pirmąjį vaizdą.
  7. Tęskite ir eksponuokite likusias nuotraukos dalis.
  8. Jei pasirinksite koliažą, sudarytą iš daugiau nei 8 nuotraukų, tiesiog išimkite tuščią fotoplokštelių kasetę ir įstatykite naują. Programa atsimena, kurioje vietoje darbas buvo pertrauktas, todėl tiesiog paspauskite varnelę ir baikite eksponuoti nuotraukas.
  9. Laikydami nuotraukas atokiau nuo šviesos šaltinio, leiskite joms baigti ryškintis.

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite naujjienas paie produktus, įkvepiančių įdėjų ir specialių pasiūlymų.