Logotype for Focus NordicLogotype for Focus Nordic

Privatumo politika

Focus Nordic rūpinasi Jūsų privatumu ir norime, kad jūs jaustumėtės saugūs žinodami, kaip mes elgiamės su jūsų asmeniniais duomenimis. Naujasis ES / EEE duomenų reguliavimas, BDAR, įsigaliojęs penktadienį, gegužės 25 d. 2018 m., turės teigiamą poveikį jūsų privatumui.

Mūsų privatumo politika aiškina, kaip tvarkome asmens duomenis ir kaip duomenys yra saugomi atsakingai, saugiai ir teisingai, vadovaujantis įstatymais ir kitais teisės aktais. Mes taip pat pristatome, kokios yra Jūsų asmeninės teisės, kaip asmens mums ir kaip jūs galite naudotis šiomis teisėmis nuo 2018 m. Gegužės 25 d.

Jūsų asmeniniai duomenys visada buvo rūpestingai tvarkomi ir saugiai saugomi mūsų duomenų bazėse. Tačiau BDAR suteiks jums galimybę įtakoti tai, kaip mes tvarkome jūsų duomenis. Mes nereikalaujame, kad imtumėtės kokių nors veiksmų, įsigaliojus naujam duomenų reguliavimui 2018 m. Gegužės 25 d.

Skaitykite daugiau apie mūsų darbą, mūsų privacy policy arba susisiekite su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu GDPR@focusnordic.com.