Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Foto
Video

Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prisijungti

Tai – Focus Nordic

Nuotrauka: Ole Henrik Skjelstad

Focus Nordic yra pirmaujantis fotografavimo ir filmavimo technikos platintojas Europoje, atstovaujantis daugiau nei 80 prekių ženklų 28 šalių. Mes padedame fotografavimo, filmavimo ir optikos įrangos gamintojams judėti pirmyn ir esame pasiryžę dalytis žiniomis bei įkvėpimu. Mūsų prognozuojama metinė apyvarta yra 65 mln. EUR.

Atsižvelgdama į šalių ekonomikos, kalbų, valiutų ir kultūros skirtumus, Focus Nordic efektyviai atstovauja daugelį fotografavimo, filmavimo ir stebėjimo įrangos gamintojų ir prekių ženklų, užtikrindama platų produktų asortimentą. Mūsų centrinė buveinėje Švedijoje dirba logistikos, produktų valdymo, rinkodaros, finansų ir IT specialistai, kurie kartu su vietos komandomis, turinčiomis darbo vietos rinkoje patirtį, užtikrina sklandų darbą visose rinkose.

 

Mūsų misija

Mūsų misija – pateikti galutiniams naudotojams viską, ko jiems reikia optimaliam fotografavimui, filmavimui ar stebėjimui, ir būti geriausiais mūsų gamintojų ir tiekėjų partneriais, sukuriančiais pridėtinę vertę jų prekių ženklams ir suteikiančiais didžiausią galimą prekės ženklo matomumą, žinomumą ir rinkos dalį.

 

Mūsų vizija

Mūsų vizija – pirmauti pagal pelną, pajamas ir reputaciją visose rinkose, kuriose dirbame. Savo klientams ir tiekėjams siekiame būti vertingiausiu partneriu fotografavimo, filmavimo ir stebėjimo įrangos srityje bei sukurti vertę jų verslui.

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite naujjienas paie produktus, įkvepiančių įdėjų ir specialių pasiūlymų.