Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prisijungti

Bendrosios pardavimo sąlygos

Nuotrauka: Kasper M de Thurah

Kainos ir mokėjimas

Kiekvienos prekės kaina nurodyta su PVM. Prieš atsiskaitydami matysite visą sumą, įskaitant mokesčius, PVM ir siuntimo išlaidas. Mokėjimo sąlygos bus nurodytos atsiskaitymo metu, atsižvelgiant į jūsų pasirinktą mokėjimo metodą.

Pristatymo sąlygos bus nurodytos atsiskaitymo metu, priklausomai nuo jūsų pasirinkto pristatymo būdo.

Užsakymas ir užakymo patvirtinimas 

Pirkdami „Focus Nordic“, sutinkate su šiomis bendrosiomis pardavimo sąlygomis. Sutikdami su sąlygomis, jūs įsipareigojate laikytis visų sąlygų ir sutinkate, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, kaip nurodyta toliau.

Jei esate jaunesnis nei 18 metų, jums reikia tėvų arba globėjų leidimo užsisakyti iš mūsų.

Užsisakę gausite patvirtinimo el. Laišką pavadinimu „Dėkojame už užsakymą“. Šiame patvirtinimo el. Laiške pateikiama informacija apie jūsų užsakymo turinį. Kai jūsų užsakymas bus išsiųstas iš „Focus Nordic“ sandėlio, el. Paštu gausite pristatymo pranešimą pavadinimu „Jūsų užsakymas yra pakeliui“.

Pasiliekame teisę atšaukti jūsų užsakymą, jei kiltų techninių problemų, pavyzdžiui, neteisingos kainos ar kita informacija.

Atšaukimo teisė

Jūsų teisė atsisakyti viso ar dalies užsakymo (atsisakymo laikotarpis) galioja 14 dienų. Jūsų pranešime mums turi būti aiškiai nurodyta, kad norite pasinaudoti savo teise atsisakyti viso ar dalies užsakymo. Atsisakymo laikotarpis prasideda tą dieną, kai gavote prekes ar didelę jų dalį. Jei užsakymas susijęs su pagal specialų užsakymą pagamintu produktu arba iš esmės tik jums pritaikytu produktu, atsisakymo laikotarpis prasideda tą dieną, kai patvirtiname jūsų užsakymą.

Jūs neturite teisės atsisakyti viso ar dalies užsakymo, jei:

Dėl dabartinės būklės gaminio negalima grąžinti, o antspaudas/plomba/saugos lipdukas ant originalios produkto pakuotės (pvz., Plėvelės, programinė įranga) yra sulaužytas ar pažeistas. Techninis sandarinimas taip pat laikomas būtinu produkto sandarinimu išlaikyti tvarkingą produkto būklę.

Jei norite pasinaudoti savo teise atsisakyti dalies arba viso užsakymo:

Jūs turite išlaikyti gaminį tokios pat geros būklės, kokią gavote. Jums neleidžiama jo naudoti, tačiau pabandykite jį atidžiai išnagrinėti, nebent produktas yra sandarioje originalioje pakuotėje.

Skundo teisė

Jūs visada turite teisę į ne trumpesnį kaip 2 metų garantinį laikotarpį nuo visų mūsų įsigytų produktų (eksploatacinėms medžiagoms, pvz., Baterijoms, taikoma gamintojo garantija ir ji gali būti trumpesnė nei dveji metai).

Tikslius garantinius laikotarpius rasite kiekviename produkto puslapyje.

Aptarnavimas

Norėdami gauti informacijos apie techninę priežiūrą ir palaikymą, žr.: https://www.focusnordic.lt/grazinimai-pretenzijos-ir-keitimai/ .

Privatumo politika

Mes laikomės ES/EEE duomenų reglamento GDPR ir bet kokių vietinių taisyklių, susijusių su jūsų asmens duomenimis. Jei turite klausimų šiuo klausimu, susisiekite su mumis el. [email protected] arba skaitykite žemiau.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, žr.: https://www.focusnordic.lt/privatumo-politika/  .

Slapukai

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, žr.: https://www.focusnordic.lt/cookies/ .

Pristatymas

Standartinis pristatymo laikas nuo užsakymo pateikimo iki jo pristatymo jūsų adresu yra 3-5 darbo dienos. Pristatymo laikas apima užsakymo surinkimą sandėlyje ir kurjerių tarnybos pristatymo laiką. Kiekvienos pasirinktos pristatymo alternatyvos kaina nurodomos pristatymo išlaidose.

Neatsiimti siuntiniai bus grąžinti mums. Už visas neatsiimtas siuntas imsime grąžinimo pristatymo mokestį ir apdorojimo mokestį, kuris šiuo metu yra 15 EUR ir išskaičiuojamas iš grąžinamos sumos.

Grąžinimai ir keitimas

Iš viso apmokestinsime 15 EUR už grąžinimo pristatymo mokestį ir apdorojimo mokestį, išskaičiuotą iš jūsų grąžintos sumos. Grąžinimas užsakomas naudojant mūsų grąžinimo krovinio etiketę ir per mūsų pasirinktą siuntų agentą.

Grąžinimas turi būti išsiųstas tokiu pačiu būdu, kokiu mes išsiuntėme užsakymą, laiško ar pakuotės pavidalu. Keitimo atveju naujas produktas jums bus pristatytas nemokamai.

Pasinaudoję savo teise atsisakyti užsakymo turite:

  • Prekių atveju: išsiųskite arba grąžinkite jas mums.
  • Paslaugos atveju: saugokite mums prieinamą medžiagą.

Prašome susisiekti su mumis [email protected], jei jums reikia išsiųsti grąžinimo siuntą. Kai tai patvirtinsime, pateiksime jums krovinių etiketes ir reikalingus dokumentus.

Pretenzijos

Sugadintų prekių ar netinkamo pristatymo atveju nieko neapmokestinsime už grąžinimo siuntimą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie pretenzijas, žr.: https://www.focusnordic.lt/grazinimai-pretenzijos-ir-keitimai/.

Pinigų grąžinimo įsipareigojimas

Jei nuspręsite pasinaudoti savo užsakymo atsisakymo teise, mes grąžinsime prekės ar paslaugos kainą, iš jūsų grąžinamos sumos atimdami grąžinimo išlaidas, šiuo metu 15 EUR.

Pinigai turi būti grąžinti nedelsiant ir ne vėliau kaip per 30 dienų nuo grąžinamų prekių gavimo.

Taip pat vadovaujamės Vietos vartotojų agentūra ir Nuotolinės prekybos įstatymu, taip pat ES bendrąja ginčų sprendimo svetaine http://ec.europa.eu/odr .

Ginčai

Bet kokie galimi ginčai gali būti nukreipti į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, sprendžiančią vietinius vartotojų ginčus. „Focus Nordic“ politika yra laikytis vietinių rekomendacijų.

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite naujjienas paie produktus, įkvepiančių įdėjų ir specialių pasiūlymų.