NiSi pristato filtrų sistemą sisteminiams fotoaparatams!

Atnaujinta: Paskelbta:

Su kompaktišku M75 filtrų laikikliu ir 75 mm kvadratiniais filtrais, NiSi pristato visiškai naują sistemą, specialiai skirtą mažesniems fotoaparatams ir objektyvams.

Gamtos ir peizažo fotografija buvo ilgai asocijuojama su didele ir sunkia įranga, kuri, nors ir suteikia aukšta nuotraukų kokybę, dažniausiai būna nepatogiausia neštis į laukus. Tačiau vis daugiau ir daugiau fotografų atranda galimybę sutaupyti svorio ir užimamoms vietos savo fotoaparato dėkle, pasirinkdami sisteminių fotoaparatų įrangą su mažesniais fotoaparatais ir objektyvais.

Naujoji 75 mm filtrų sistema iš NiSi buvo specialiai sukurta tokiems fotografams. Ji pritaikyta objektyvams su mažesniu filtrų skersmeniu (iki 67 mm) ir yra žymiai mažesnė bei pigesnė, nei 100 mm filtrų sistema.

Plataus pasirinkimo sistema ir išmanus filtrų laikiklis

NiSi 75 mm sistema yra plati nuo pat pradžių ir pasirinkime galima rasti įvairaus tankio ND filtrus, gradientinius ND filtrus ir filtrus naktinei fotografijai. Naujos sistemos pagrindas yra filtrų laikiklis M75, kuris yra pagamintas iš lengvo bet tvirto aliuminio, naudojamo lėktuvų konstrukcijose. Laikiklis turi 67 mm filtro sriegį ir yra ženkliai mažesnis už savo ekvivalentą iš 100 mm sistemos, NiSi V5 Pro. Jis gali būti pasukamas 360 laipsnių kampu, filtrus galima lengvai įdėti ir išimti, o jie saugiai laikomi gumuotoje angoje.

NiSi M75 filtrų laikiklis iš NiSi V5 laikiklio taip pat paveldėjo unikalų sprendimą naudoti poliarizuotus filtrus. Laikiklio gale yra mažas ratukas, kuris skirtas sukti filtrą, taip keičiant efektą. Specialiai sukurtas, plonas, aukštos kokybės poliarizuotas filtras yra komplektuojamas su M75 laikikliu ir yra montuojamas kaip neatskiriama jo dalis. Pirkėjai gali rinktis iš dviejų poliarizuotų filtrų versijų, tai standartinės versijos ir specialios „peizažų“ versijos, kuri stipriau filtruoja poliarizuotą šviesą ir turi geresnį spalvų sodrumą, pvz. žalumos ir dangaus. M75 laikiklis gali būti naudojamas ir be poliarizacijos.

Ne tik mažas – ekonomiškas 

NiSi M75 laikiklis yra puikus sisteminiams fotoaparatams su APS-C ar MFT jutikliais (tokiems kaip Sony A6000 serija, Fujifilm X, Canon EOS M, Olympus ir Panasonic G serija), bet taip pat gali būti naudojamas su pilno kadro objektyvais kurių filtro sriegis yra iki 67 mm. 75 mm sistema taip pat turi adapterių žiedus kurių dydžiai yra tarp 40,5 mm ir 62 mm. Sistema gali būti naudojama su objektyvais kurių židinio nuotolis vos 11 mm su APS-C jutikliu (ar 8 mm su MFT) nebijant vinjetavimo atsiradimo.

NiSi 75 mm filtrai ir M75 laikiklis ne tik taupo vietą ir svorį palyginus su 100 mm sistema. Mažiau medžiagų naudojamų gamyboje, reiškia ženkliai mažesnes dalių kainas, o tai leidžia fotografams lengviau įsigyti aukštos kokybės filtrų sistemą.

NiSi filtrai yra gaminami iš aukščiausios kokybės optinio stiklo ir turi pažangų daugiasluoksnį padengimą mažinantį atspindžius bei nano dangos padengimą kuris atstumia purvą ir riebalus, o vandens lašeliai nuteka nepalikdami žymių ant filtro paviršiaus. ND ir GND filtrai taip pat aprūpinti IR padengimu, kuris užtikrina visiškai neutralų spalvų atkūrimą, net prie labai ilgo išlaikymo.

NiSi 75 mm sistema:

  • NiSi M75 filtrų laikiklis – atkeliauja su poliarizaciniu filtru, 67 mm adapteriu ir dėklu
  • 4 x ND filtrai, 75x80 mm (ND8, ND64, ND1000, ND32000)
  • 8 x gradientiniai ND filtrai (GND), 75x100 mm, su skirtingais perėjimais
  • 1 x NiSi Natural Night filtras, 75x80 mm, naktinei fotografijai
  • 8 x adapterių žiedai nuo 40,5 iki 62 mm


Daugiau informacijos: lasse.ericsson@focusnordic.se

Žymos: nisi, Pressrelease