Logotype for Focus NordicLogotype for Focus Nordic

Samyang pristato naujus pilno kadro objektyvus skirtus Nikon

Paskelbta:

Samyang plečia savo asortimentą ir pristato 2 naujus objektyvus Nikon sisteminiams fotoaparatams su Z jungtimi. Ir taip pat pristatomas 85mm f/1.4 portretinis objektyvas su automatiniu fokusavimu tradicinei F jungčiai.

Objektyvų gamintojas Samyang metus pradeda dideliais darbais. Žiemą pristatę kelis objektyvų modelius Canon, Nikon ir Sony fotoaparatams, dabar pristato tris naujus, prieinamos kainos objektyvus specialiai skirtus Nikon vartotojams. Du iš jų, 14 mm plataus kampo ir 85 mm telefoto objektyvai yra skirti naujiems Nikon Z6 ir Z7 fotoaparatams. Abu objektyvai yra rankinio fokusavimo, kaip ir anksčiau pristatyti su Canon EOS RF jungtimis. Trečiasis, tai šviesus 85 mm automatinio fokusavimo objektyvas su tradicine F jungtimi. Visi trys nauji objektyvai yra apsaugoti nuo skirtingų oro sąlygų ir turi Samyang UMC padengimą.

Samyang MF 14mm f/2.8 Z yra rankinio fokusavimo, ultra plataus kampo objektyvas su minimaliu fokusavimo atstumu tik 28 cm ir puikiu optiniu našumu net prie atviros diafragmos. Objektyvas yra skirtas naujiems pilno kadro Nikon sisteminiams fotoaparatams su Z jungtimi ir atveria naujas kūrybines galimybes fotografijoje. Nukreipkite fotoaparatą į giedrą naktinį dangų ir fiksuokite visą paukščių tako grožį arba šiaurinės pašvaistės šviesas. Pastatykite fotoaparatą arčiau žemės ir iš arti fiksuokite gėlės grožį fone turėdami visą gėlių lauką. Kalnų panorama, kraštovaizdis, miestas ir architektūra, tai tik keli motyvų pavyzdžiai kuriuos galite fotografuoti naudodami 14 mm ultra plataus kampo objektyvą!

Objektyvo viduje yra 14 elementų suskirstytų į 10 grupių. Tarp jų yra 2 elementai iš ED stiklo, kad mažinti chromatine aberacijas. 3 elementai ir HR stiklo ir 2 asferiniai elementai, kad užtikrinti aukštą raišką ir aštrumą visame kadre. Fiksuotas objektyvo gaubtas apsaugo išlenktą priekinį elementą nuo nepageidaujamų spindulių. Objektyvo konstrukcija reiškia, kad nebus galima naudoti įprastinių filtrų, o tai, kad nėra jokios elektronikos kontaktų parodo, kad diafragmą ir ekspoziciją reikia valdyti rankiniu būdų.

Samyang MF 85mm f/1.4 Z ir Samyang AF 85mm f/1.4 F yra trumpi telefoto objektyvai pilnam kadrui, kurie idealiai tinka portretų fotografavimui, dėka didelės diafragmos ir galimybės išgauti labai švelnų ir gražų fono išliejimą. Abu objektyvai yra apsaugoti nuo skirtingų oro sąlygų ir susideda iš 9 elementų suskirstytų 7 grupėse.

MF 85 mm f/1.4 Z yra skirtas Nikon Z jungties fotoaparatams ir turi rankinį fokusavimą su švelniu ir tiksliu fokusavimo žiedu, o AF 85mm f/1.4 F turi greitą ir tylų automatinio fokusavimo varikliuką ir yra skirtas fotografams dirbantiems su Nikon DSLR fotoaparatais.

Kitos savybės:

MF versija su Z jungtimi turi 1 metro minimalų fokusavimo atstumą, 8 diafragmos lapelius ir 72 mm filtro skersmenį. Objektyvas neturi elektronikos, taigi tai reiškia, kad diafragma ir ekspozicija yra nustatoma rankiniu būdu.

AF versija su F jungtimi gali fokusuoti nuo 0,9 metro, turi 9 lapelių diafragmą, o filtro skersmuo 77 mm. Elektronikos kontaktai ir integruotas mikroprocesorius reiškia, kad ekspozicijos nustatymų keitimas yra galimas fotoaparate.

Kaina ir prieinamumas

Naujieji objektyvai prekyboje pasirodys vėliau šį pavasarį.

Rekomenduojamos mažmeninė kainos:

Samyang MF 14mm f/2.8 Z : 435 EUR.

Samyang MF 85mm f/1.4 Z : 375 EUR.

Samyang AF 85mm f/1.4 F : 699 EUR.

Daugiau informacijos: karsten.rath@focusnordic.dk

Žymos: samyang, Pressrelease