Foto
Video

Digipower

Digipower yra technologijų įmonė, kuri projektuoja ir gamina platų išmaniesiems telefonams ir fotoaparatams skirtų priedų asortimentą, kuris puikiai tinka vaizdo tinklaraščiams ar Youtube vaizdo įrašams kurti bei internetiniams susitikimams. Jų gaminiai išsiskiria savo unikaliu dizainu ir kokybe. Ši įmonė siūlo vaizdo tinklaraščių kūrimo rinkinius išmaniesiems telefonams, žiedines lempas, mikrofonus, prie fotoaparatų tvirtinamas LED lempas, trikojus, akumuliatorių įkroviklius, belaidžius baterijų įkroviklius, išorines baterijas, garso adapterius ir dar daugiau.

Digipower:
12

Rūšiuoti:

Rodyti kaip

Rinkiniai vaizdo tinklaraščiams

Vaizdo tinklaraščiai ir Youtube yra augantis verslas, todėl jei norite būti sėkmingi ir išsiskirti iš minios, jums reikės įrangos, kuri padėtų pakelti jūsų kūrybą į naują lygmenį. Digipower siūlo vaizdo tinklaraščių kūrimo rinkinius išmaniesiems telefonams, kuriuos sudaro minitrikojis, išorinis mikrofonas, telefono laikiklis. Papildomai galima pasirinkti belaidį nuotolinio valdymo pultelį r LED lempą. Įranga, kurią rasite rinkiniuose, suteikia viską, ko reikia vaizdo įrašų vaizdo bei garso kokybei pagerinti.

Žiedinės lempos ir priedai

Digipower siūlo ne tik rinkinius vaizdo tinklaraščiams, bet ir platų įvairiausiems atvejams skirtų priedų asortimentą. Jei norite kurti „YouTube“ vaizdo įrašus arba fiksuoti puikias nuotraukas, jie gali pasiūlyti žiedines lempas, užtikrinančias puikų filmuojamos scenos apšvietimą. Žiedines lempas galite įsigyti su RGB spalvų pasirinkimo funkcija ir belaidžiu nuotolinio valdymo pulteliu arba be jų. Šis gamintojas taip pat siūlo laikiklius ir trikojus išmaniesiems telefonams bei kompaktiškiems fotoaparatams, išorinius „Shotgun“ tipo mikrofonus, belaidžius akumuliatorių įkroviklius, išorines baterijas ir kt.

Apie Digipower

Digipower buvo įkurta 2009 m., o jos būstine pasirinktas San Franciskas, JAV. Digipower vieni pirmųjų pradėjo siūlyti skaitmeniniams įrenginiams skirtus priedus. Įmonė puikiai numato tendencijas ir siekia projektuoti unikalaus dizaino gaminius. Ji stengiasi būti patikimu partneriu, galinčiu pateikti kokybiškus ir novatoriškus priedus, derančius jūsų gyvenimo būdui.

Pasirinkti regioną