Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prisijungti

Lume Cube

Ar kuriate turinį, įamžinate akimirkas ar leidžiatės į nuotykius – neleiskite blogam apšvietimui jūsų sustabdyti. Jų asortimente rasite daug įdomių produktų vaizdui, transliavimui, dronams ir dar daug kitų sričių. Vienas iš jų yra Lume Cube 2.0 – šviesa, kuri gali nušviesti visą kambarį, bet yra tokia nedidelė, kad gali tilpti į delną. Lengva valdyti per išmanųjį telefoną ir yra atspari kritimams bei drėgmei.

Kategorijos

Visi
Visi:2
Visi
2

Rūšiuoti:

Rodyti kaip

Lume CubeHoneycomb 2 Pack
Art.nr.
107950
EAN
855239006572
Sandėlyje
12,90 €
Lume CubeDrone Mounts for Dji Phantom 4 Blue
Art.nr.
105926
EAN
855239006220
Sandėlyje
26,90 €

Ant fotoaparato montuojama LED šviesa

Kai reikia išorinės LED šviesos fotoaparatui ar išmaniajam telefonui, svarbu, kad LED būtų maža, kompaktiška ir lengva – visa tai yra Lume Cube 2.0. Lume Cube siūlo labai pajėgias ant fotoaparato montuojamas LED šviesas patiems reikliausiems fotografams.

Drono LED šviesa

Dronai labai išpopuliarėjo daugelyje vaizdo įrašų kūrimų ir tarp vartotojų. Nors dabar dronais naudotis yra labai paprasta, jie vis tiek turi savo iššūkius ir yra riboti. Jei norite filmuoti ir padaryti gerai atrodančias sekas esant prastam apšvietimui, gali tekti nusivilti. Kadangi dauguma vartotojų susiduria su šiuo iššūkiu, Lume Cube siūlo aukštos kokybės LED šviesų dronams asortimentą.

Apie Lume Cube

Prasidėjęs kaip „kickstarter“ projektas tarp pasiplaukiojimų banglentėmis Kalifornijoje 2014 m., Lume Cube greitai įgijo reputaciją tarp inovatyvių mažų, bet patikimų apšvietimo sprendimų tinklaraštininkų, nuotykių ieškotojų ir kitų turinio kūrėjų.

Leiskite Lume Cube šviesai tapti jūsų partneriu!

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite naujjienas paie produktus, įkvepiančių įdėjų ir specialių pasiūlymų.