Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prisijungti

SantaColor

Analoginė fotografija klesti, o juostos ir fotoaparatai turi didelę paklausą. Neseniai gamintojas "Ricoh-Pentax" paskelbė, kad pradės gaminti analoginius fotoaparatus ir artimiausiu metu ketina pristatyti du naujus fotoaparatų modelius.Matome didelę analoginių gaminių ir unikalios išraiškos, kurią suteikia analoginė juosta, paklausą, - sako Magdalena Ozarek, "Focus Nordic" produktų vadybininkė, atsakinga už daugumą analoginių gaminių. Todėl labai smagu, kad šiandien galime pristatyti "SantaColor 100" kaip naują prekės ženklą mūsų analoginių juostų asortimente.

"SantaColor 100" - tai 35 mm juostelė, kurios ISO 100 ir ekspozicijų skaičius yra 36, pagaminta C41 procesui. Spalvos yra ryškios, juosta pasižymi didele laisve ir smulkiu grūdėtumu, todėl gaunami stulbinantys rezultatai su ryškiomis raudonomis ir sodriomis žaliomis spalvomis. Juosta pasižymi lanksčia ekspozicijos laisve ir gali būti naudojamas iki 800 ISO, tik šiek tiek prarandant spalvų tikslumą ir šiek tiek padidinant grūdėtumą. Fotografuojant 400 ISO ir per ryškinimą padidinus jautrumą +2 laipsniais, juostos spalvos vis tiek išlieka tikslios, o grūdėtumas beveik nesiskiria.

Kategorijos

Visi
Visi:1
Visi
1

Rūšiuoti:

Rodyti kaip

Santa FilmSantaColor 100 (35mm) 36exp. - 1 roll
Art.nr.
124203
EAN
6429810609236
Sandėlyje
14,90 €

Šią unikalią juostą JAV gamina vienintelis spalvotos juostos gamintojas; iš pradžių ji buvo sukurta stebėjimui iš oro, bet dabar vėl pritaikyta kūrybinei fotografijai. "Kamerstore" importuoja juostą ir vynioja ją rankomis Suomijoje, naudodama pakartotinai panaudotus kanistrus ir ekologišką kartoninę pakuotę.

Iniciatyva "SantaColor" prasidėjo kaip sėkminga Suomijos perpardavėjo "Kamerastore" sutelktinio finansavimo kampanija. Helsinkyje (Suomija) įsikūrusi "Kamerastore" analoginių fotoaparatų bendruomenėje žinoma dėl plataus juostinių fotoaparatų ir fotografijos priedų pasirinkimo, taip pat dėl to, kad savo verslo veikloje laikosi tvarios ir ekologiškos praktikos.

Šį projektą iš pradžių inicijavo "Kamerastore", siekdama padėti Ukrainos moterims, kurios dėl vykstančio konflikto pabėgo į Suomiją, o pernai kampanijos metu išankstiniais užsakymais surinkta beveik 200 000 eurų. Už šias lėšas buvo pagaminta pirmoji 25 000 ritinėlių juostos partija, o dabar kas tris mėnesius nepertraukiamai gaminamos maždaug 12 000 ritinėlių juostos partijos, todėl gamybos pajėgumus galima padvigubinti. Šiuo metu, padedant "SantaColor" projektui, įdarbintos keturios moterys.

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite naujjienas paie produktus, įkvepiančių įdėjų ir specialių pasiūlymų.