Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prieš užsakydami, prašome pridėti produktų į savo krepšelį

Prisijungti

Wiral

Wiral yra norvegų technologijų įmonė, kurianti ir gaminanti įperkamas pakabinamas kamerų sistemas videografams ir turinio kūrėjams. Jie stengiasi sukurti produktus, kurie leistų kūrėjams mąstyti netradiciškai, išplėstų jų potencialą ir leistų pasakoti istorijas kūrybiškai ir linksmai. Jų asortimente rasite pakabinamų vaizdo kamerų sistemas ir priedus, su kuriais jūsų filmuoti kadrai bus paprastesni ir kūrybiškesni.

Kategorijos

Visi
Visi:2
Visi
2

Rūšiuoti:

Rodyti kaip

WiralMobile Dampere Mount
Art.nr.
112649
EAN
7090048150037
Sandėlyje
20,90 €
WiralTravel Case
Art.nr.
112652
EAN
7090048150105
Sandėlyje
41,90 €

Wiral vaizdo kameros sistema

Wiral siūlo ypač inovatyvią pakabinamą filmavimo sistemą, kurią galite naudoti su daugybe skirtingų vaizdo įrašymo įrenginių.

Jų produktas Wiral LITE yra universali pakabinama filmavimo sistema kurti unikaliems ir dinamiškiems kadrams. Tai nuostabus priedas filmų kūrimui, sportui, laisvalaikiui, mokymui ir kitų tipų kadrams viduje ir lauke.

Wiral LITE yra tobulas kameros priedas galintis įamžinti unikaliais kampais ir suteikti kinematišką išvaizdą. Su trimis skirtingais režimais ir greičių nustatymais bet kuri proga taps ypatinga. Nesvarbu, ar norite padaryti tą tobulą laiko slinkties kadrą, kraštovaizdžio panoramos nuotrauką, ar greitus veiksmo kadrus – Wiral LITE leis lietis jūsų kūrybiškumui!

Su pakabinama filmavimo sistema galite naudoti lengvesnį DSLR fotoaparatą, kompaktišką fotoaparatą, GoPro kamerą ar išmanųjį telefoną. Įmonė taip pat siūlo įsigyti priedus, tokius kaip skirtingos atramos, priklausomai nuo naudojamo įrenginio tipo, ypač ilgą laidą, jei norite ilgesnių kadrų, aukštos kokybės kelioninį dėklą papildomai apsaugai keliaujant ir atsargines dalis, jei kas nors netyčia sulūžtų.

Apie Wiral

Wiral buvo įkurta 2017 m. kaip visuomenės finansuojamas startuolis. Jų kelionė prasidėjo su pirma sėkminga startuolio kampanija (kuri užtruko apie 4 minutes iki 100% finansavimo). Nuo tada jie kūrė ir pradėjo gaminti pakabinamas vaizdo kameros sistemas ir įgyvendino savo pirmuosius tikslus. Dabar jie nekantrauja pamatyti, kas jų laukia toliau.

 

Naujienlaiškio prenumerata

Gaukite naujjienas paie produktus, įkvepiančių įdėjų ir specialių pasiūlymų.