Foto
Video ir dronai

YoloLiv

YoloLiv yra technologijų įmonė už kurios stovi ypač inovatyvus Yolobox. Yolobox yra tiesioginio transliavimo ekranas su įmontuotu programinės įrangos sprendimu palengvinančiu tiesioginį transliavimą. Su Yolobox tiesioginį transliavimą perkelsite į kitą lygį pasinaudodami galimybėmis, kurių anksčiau nebuvo.

YoloLiv :
1

Rūšiuoti:

Rodyti kaip

Yolobox padeda pradėti tiesioginės transliacijos renginius precedento neturinčiu mastu ir efektyvumu. Dėl „viskas viename“ funkcijos, Yolobox vienu metu gali veikti kaip perjungėjas , koduoti, rodyti ir įrašinėti. Yolobox gali gauti duomenis iš įvairių įrenginių, tokių kaip DSLR fotoaparatai, dronai, DV kameros, „GoPro“, išmanieji telefonai ir kt.

Galite tiesiogiai transliuoti duomenis nuo 720p iki 1080p raiškos. Yolobox gali transliuoti per iki trijų skirtingų kanalų tuo pat metu, pvz., Youtube, Facebook LIVE ir TwitchTV bei kitų.

Apie YoloLiv

YoloLiv įkurtas 2015 m. Kinijoje. Nuo pat pradžios jie kuria ir plėtoja tiek techninę, tiek programinę įrangą ieškodami tobulo sprendimo tiesioginiam transliavimui.

 

Pasirinkti regioną